Поплавкова риболовля

Риболовний інтернет-магазин “Рибацький рай” пропонує величезну кількість товарів для поплавкової риболовлі.

Вудилища
   Махові
   Болонські
   Матчеві

Котушки


Гачки

Грузила

Волосінь

Флюорокарбон

Повідці

Поплавці

Коробки / Ящики
   Банки для наживки
   Тубуси
   Коробки для гачків

Обладнання

Інструменти

Палатки / Зонти

Підсаки

Садки

Підставки

Платформи

Меблі

Аксесуари
   Рогатки
   Екстрактори
   Мотовила
   Резинки
   Конектори
   Кембрики
   Вузлов`язки
   Петлев`язки
   Глибиноміри
   Карабіни
   Відгрузка для поплавців
   Затискач / знімач для грузил
   Світлячки

 

Поплавкова риболовля

Вудка, жилка, поплавок, грузило, хлібний м'якуш, насаджений на гачок - ось формула рибальського щастя, знайома з дитинства. Можна навіть сказати, що це рівняння з одним невідомим. Це невідоме успішно проживає під водою, і бажання розглянути його ближче є визначальним у вчинках початківців і досвідчених вудильників. Покрови таємниці неспішно спадають, осяяні першими променями сонця, а так само завдяки тому чудовому метаморфозу, в який буває залучений кожен рибалка.

Саме на рибаловлі людина геть забуває про себе і проблемах зовнішнього світу, перетворюючись у погляд, чуйно вдивляючись на поплавок. О, що за солодка мука вгадувати в цій віргінській кадрилі той самий момент, коли відточенмй рух, призупинить бал, явивши світу блискучого сріблом танцюриста!

А чого вартий приємний опір майбутнього трофея! За парадоксально довгі секунди протистояння, рибалка, не без задоволення, дозволяє розігратись фантазіям і змалювати вражаючі технічні дані суперника. Хоча, якщо чесно, зовсім неважливо до якого роду риб'ячого племені належить цей красень. Головне - процес. А він, як відомо всім шанувальникам риболовлі, дуже і дуже захоплюючий. І ще довго, вже забувши про все сном, сьогоднішній успішний рибалка буде бачити хвилюючу тарантелу поплавка в обрамленні тисяч сонячних відблисків.