4 105,00 ₴
Арт.
12333010

Габаритні розміри:
70 х 71 х 17 - 50 / 57-90 см
Каркас - алюміній
Вага: 13 кг
Висувна майданчик для ніг
Можливість установки на рельєфній поверхні
М'яке сидіння
Компактний набір відділень для зберігання рибальських аксесуарів

stats
Статистика
234 Просмотры за неделю
80 В списке желаний
5 Купили
Роман
Есть в продаже доп.модули? Ответ "Рыбацкий Рай": Здравствуйте! Дополнительных модулей к сожалению нет в продаже.
платформа GC
Добавити у кошик
Характеристики платформа GC
Арт. 12333010
Бренд GOLDEN CATCH
Тип підставки Платформи
За призначенням Поплавець, Фідер, матч
Опис платформа GC

Будь-який рибалка - спортсмен скаже що одним з ключових складових успіху під час змагань є комфорт на робочому місці. Всі необхідні дрібниці і витратні матеріали ароматизатори і діпи повинні бути під рукою посадка рибалки повинна бути максимально зручною а спина не повинна «затікати» за час багатогодинної лову. Саме для цих цілей і розроблена платформа GC від Golden Catch!
Шість регульованих по висоті ніг чотири з яких телескопічні дозволяють впевнено встановлювати платформу на будь-якому ухилі будь то глиняний берег річки або бетонна дамба водосховища - в будь-якій ситуації платформа знаходиться паралельно водній гладі завдяки чому забезпечується максимальний комфорт під час лову. Товщина ноги вибрана не випадково - так звана «25-я нога» (розміри профілю в перерізі 25х25мм) дозволяє установку великої кількості додаткового обваження від сторонніх виробників - монтажні столики ємності для підгодовування фідер-АРМи рибальські парасолі - це і багато іншого з легкістю встановлюється на платформу без застосування додаткових перехідників.
Зовнішня Педана допускає установку платформи в будь-якому місці водойми будь то топкий заболочений берег або затяжна піщана мілина. Завдяки ній ноги рибалки завжди будуть сухими а посадка -правильним і комфортною.
Велика кількість різноманітних поличок і ящиків дозволяє розкласти весь рибальський «скарб» зручним для рибалки способом.
Подумали конструктори платформи GC і про рибалок-штекерістах - зручна ніша для комля вудлища дозволяє надійно зафіксувати штекер «розвантаживши» тим самим руки рибалки.
Невеликі габаритні розміри припускають просту і безпроблемну транспортування платформи навіть в невеликих автомобілях.
З платформою GC задоволення від риболовлі виростає в рази!

Рекомендуємо

Супутні товари