Нахлистова риболовля

Риболовний інтернет-магазин “Рибацький рай”пропонує величезну кількість товарів для нахлистової риболовлі.

Котушки

Вудилища

Набори

Гачки

Шнур

Підліски і підводи

Грузила

Коробки (Флайбокси)

Підсаки

Взуття

Одяг

Мушки

Матеріали для в'язання мушок
   Даббінг
   Нитки монтажні
   Люрекс
   Дріт
   Хутро
   Синель
   Пір'я
   Волокна
   Глазки
   Лаки, Клей
   Крильця
   Матеріали для тіла

Інструменти
  Інструменти для в'язання мушок
  Ретрівери

 

Нахлистова рибалка

Риболовля, як вид мистецтва, крім промислового, містить ще й пізнавальний аспект. Безумовно, приємно, в кінцевому підсумку, вийти до людей з величезною рибою за плечима, зірвавши овації і разнообразив свій фольклор ще однієї правдивою історією. Але призводить до подібного успіху вдумливий модус поведінки рибалки, чуйно вивчає всі переваги, симпатії і антипатії майбутнього трофея.

Вагому роль в доданні риболовлі статусу високого мистецтва грає нахлист. Багато хто вважає цей вид лову одним з найбільш візуально зачаровуючих, через характерних магічних рухів вудилищем, що здійснюються досвідченим нахлистовиком. До речі далеко не кожному новачкові під силу осягнути науку правильного закидання і вражаючу техніку в'язання різноманітних мушок.

Однак, якщо це й справді улюблене захоплення, то немає нічого неможливого. І ось вчорашній початківець вже у всю витійствує своїм надлегким вудилищем, цілком впевнено переконуючи рибу прийняти танець штучної мушки за приречені руху потрапивши в воду комахи. Історія нахлистового вудіння налічує вже не одну сотню років і в пору своєї юності описувала потенційну здобич у вигляді форелі та лосося. Сьогодні в числі трофеїв тандему з невагомої мушки і важкого шнура числяться так само щука, в'язь, окунь, жерех, головень, короп, окунь, карась, плотва, судак і лящ. Настільки знаменита компанія прагне закрутити голову успіхом того, хто готовий наблизити свої рибальські навики до досконалості, спираючись на власноруч виготовлені або вдало придбані арт - об'єкти з життя комах.