Морська риболовля

Риболовний інтернет-магазин “Рибацький рай” пропонує величезну кількість товарів для морської риболовлі.

Вудилища
   Бортові
   Сьорфові
   Рокфішеві

Котушки
   Мультиплікаторні
   Безінерційні
   Інерційні

Приманки
   Воблери
   Блешні
   Кальмарниці
   Силікон

 

Гачки

Грузила

Волосінь

Флюорокарбон

Шнур

Поплавці

Обладнання

Інструменти

Підставки

Аксесуари
   Карабіни
   Повідці

Одяг
   Пояси
   Жилети
   Ласти \ Маски

 

Морська риболовля

Світовий океан вивчений лише на один відсоток, і хто ж відмовиться власними силами трохи підправити цю статистику? Дух захоплює від можливості побути на місці хемінгуеївського старика, вступивши в битву з великою і красивою рибою на безкрайніх просторах Атлантики.

Звичайно, сьогодні ми екіпіровані набагато серйозніше кубинського рибака і готові чинити гідний опір дійсно грізному Марліну. Адже вага блакитного атлантичного Марліна (Парусника), може досягати вражаючих 600 кг, довжина перевалювати за 5 метрів, а швидкість розвивається близька до 110 км / год! Не менш вражаючі дані демонструють і інші підводні мешканці. Наприклад: Меч-риба - довжина 3 м, вага 650 кг, швидкість понад 90 км / год; Тунець - довжина до 4.6 м, вага 335 кг, швидкість 70 км / год; Велика біла акула - зареєстровані зразки довжиною більше 6 м і вагою 2268 кг, швидкість до 60 км / ч.

Однак, немов спеціально створені для троллінгу: швидкохідні катери, найміцніші вудилища і мультіптлікаторні котушки океанського класу з міцними лісками на шпулях і т.д.- перетворюють морську рибалку в нетривіальний вид відпочинку, відтінений адреналіном. А запаморочливий асортимент суперсучасних приманок: від воблерів до кальмарніц, поступається в різноманітності тільки видам морських мешканців. Але, якщо поки що, меч-риба, тунець, акула, макрель, вітрильник, морський окунь, барракуда, і іже з ними, лише мрія, цілком можна віддати належне знайомою прибережній риболовлі.

Приходить до нас в різному обличчі рибальське щастя, в повній мірі являє свій азартний лик і при єднанні з природою Чорномор-азовського басейну. Катран, камбала, скумбрія, пеленгас і, оспівана в піснях, кефаль, подарують радість вудіння і додадуть пару золотих монет в скарбничку вдосконалення техніки лову. Звичайний же бичок, що видобувається прямо з пірсу, доставить море задоволення без відриву від традиційних пляжних розваг.