Карпова риболовля

Риболовний інтернет-магазин “Рибацкий рай” пропонує величезну кількість товарів для карпової риболовлі.

Вудилища
   Маркерні
   Сподові
   Коропові

Котушки

Сигналізатори

Підставки
   Род Поди

 

Гачки

Грузила

Волосінь

Флюорокарбон

Шнур

Повідці

Поплавці / Маркери

PVA-матеріали

Коробки

Харчування
   Ароматизатори Сухі
   Ароматизатори Рідкі
   Ароматизатори Бустер
   Ароматизатори Діпи
   Ароматизатори Спрей
   Ароматизатори Гелі
   Бойли Pop-Up
   Бойли Насадочні
   Бойли Прикормочні
   Бойли Пилящі
   Насадки
   Пелетс
   Прикормка
   Зернові

Підсаки

Чохли

Сумки

Меблі
   Крісла
   Розкладачки
   Стільці

Обладнання
  Ваги
  Кобри
  Рогатки
  Ракети
  Монтажні столики
  Різне

Інструменти

Оснащення
  Безпечні кліпси
  Бусинки
  Вертлюги
  Готові монтажі
  Лідкори
  Повідкові матеріали
  Стопор
  Трубки
  Шок лідери

Карпові мати

Одяг

Палатки\Зонти

 

Карпова риболовля

З огляду на популярність коропа, яка рік від року тільки зростає, пора переводити його ловлю в розряд олімпійських дисциплін. Якщо говорити в термінах шоу-бізнесу, то сазан і його окультурена версія короп, це справжня суперзірка риб'ячого царства. Найбільш великі особини трапляються на початку липня і в кінці серпня. Зустрічаються екземпляри вагою до 20 кг, але при цьому навіть кілограмовий короп здатний надати запам'ятовуючий опір, гідне королівської особи. Звідси випливає, що коропові снасті, як і руки вудильника повинні бути досить міцні. Характерна ж лінія поведінки рибалки, повністю обумовлена ​​морфологією, звичками і гастрономічними уподобаннями такого бажаного трофею.

Сазан, будучи досить мудрою і обережною рибою, поважає неординарний творчий підхід. Завзяті карпятники починають свої магічні паси завчасно, визначаючи рельєф дна, вимірявши глибину, визначаючи і підгодовуючи ймовірне місце знаходження риби.

Риба ж, в свою чергу, вважає за краще обривисті берега і найглибші вири, з великою кількістю корчів і каменів. У цій затишній резиденції, сазан приймає претензії стражденних, ніколи не кидаючись на першу-ліпшу принаду, вдумливо розглядаючи всі запропоновані варіанти. Насадкою для коропового лову можуть служити: дощові черв'яки, пшенична каша, так, що її можна різати на шматки, розпарені зерна пшениці, різноманітні галушки з пшеничної муки, зім'ятий чорний і білий хліб, боби, кукурудза, земляні хробаки і навіть варені ракові шийки. Великим успіхом користуються різні штучні ароматизатори, добавки і прикормки. Природно зворотньою стороною популярності є той факт, що зловити коропа стає все складніше, що в свою чергу додає азарту аматорам в нелегкій ловлі, але дуже смачної риби.