Екіпірування

Риболовний інтернет-магазин "Рибацький рай"  пропонує величезну кількість товарів для екіпірування.

Головні убори
   Зима
   Літо

Взуття
   Зима
   Літо

Рукавички

Окуляри

Ліхтарі
   Ручні
   Налобні
   Підводні
   Елементи живлення
   Аксесуари

Одяг
   Верхній одяг
   Вейдерси
   Рибальські жилети
   Пояси
   Сорочки
   Футболки
   Шорти
   Шкарпетки
   Термобілизна

Догляд за екіпіруванням

Екстрим камери та аксесуари

Аксесуари

 

Екіпірування

Досягнення людства вражають. Ми вилізли на найвищі гори і заглянули в очі океанській безодні. Перетнули пустелі і відзначилися на полюсах. Майже приборкали атом і злітали в космос ... Приємно, що безцінні плоди технічної думки не стали надбанням музеїв. Спустившись з небес, вони вірою і правдою служать простим шанувальникам природних щедрот, у вигляді сучасної екіпіровки. Спільнота рибалок і туристів давно і з задоволенням користується технологіями, що дозволяють в повній мірі відчути, що у природи, таки так, немає поганої погоди. Завдяки новомодним утеплителям і мембранним тканинам наш одяг став непромокаючим, не продуваючим і при цьому дихаючим.

Взуття, володіє надзвичайної опірою до перепадів температур і того ж намокання - вражаюче надійне, комфортне і легко носиться.

Поляризовані скла окулярів надійно захищають очі від шкідливих випромінювань і занадто яскравого світла. Електролюмінесценція, укладена в міцний і водонепроникний корпус ліхтарів, знімає обмеження накладаються темним часом доби, причому не тільки на суші, але і під водою. Нарешті рибалка може повністю зосередитися на виключно рибальських завданнях.

Тепер між людиною і його улюбленим заняттям НЕ прослизне навіть мить занепокоєння. Чарівність природних феноменів в повній мірі відкривається лише тим, хто допитливий і прекрасно екіпірований. І просто чудово, що завдяки мініатюризації екстремальних камер, поділитися з усім світом своїми враженнями і відкриттями, записаними в HD-форматі, нині стало зовсім просто.