Товари для кемпінга

Риболовний інтернет-магазин “Рибацький рай” пропонує величезну кількість товарів для кемпінгу.
 

Захист від комах
   Мазі
   Спреї
   Фумігатори, Свічки

Газове обладнання
   Газові балони
   Пальники
   Коптильні
   Лампи
   Плити

Матраци \ Подушки
   Килимки
   Матраци
   Подушки
   Підголівники

Меблі
   Крісла
   Розкладачки
   Столи
   Стільчики

Палатки\Зонти

Пікнік
   Мангали
   Решітки
   Триноги
   Шампури
   Сушарки для риби

Ножі
   Нескладні
   Складні
   Мисливські
   Аксесуари

Посуд
   Термобокси
   Набори пікнік
   Казани
   Сковорідки
   Чайники
   Стакани
   Чашки
   Фляги
   Чохли для казанів
   Чистилки для риби

Термоси

Рюкзаки

Спальники

Сумки

Інструменти

Ліхтарі
   Ручні
   Налобні
   Підводні
   Елементи живлення
   Аксесуари

Холодильники
   Автохолодильники
   Акумулятори холоду
   Термосумки
   Термобокси

Сувеніри

Різне

 

Поради кемперам

Давно відшуміли ті часи, коли виїзд на лани природи були пов'язані з труднощами побутового характеру. Сьогодні, завдяки технічним інноваціям, обладнання блищить багатим асортиментом і забезпечує любителя всіх красот мислимих комфортом, незалежно від погодних умов. Крім того, сучасне кемпінгове спорядження надзвичайно надійне, просте в використанні і завдяки компактності легко вміщається в багажнику легковика. Прибувши в точку передбачуваного відпочинку, необхідно, за всіма законами військової науки, закріпитися на місцевості.

Для початку шляхом рекогносцировки, слід визначитися з місцем установки всепогоднього укриття (намета). Необхідно знайти рівну, тінистий майданчик, досить віддалений від вогнища. Майбутнє вогнище, якщо приготування їжі буде здійснюватися за допомогою відкритого вогню, повине бути зручним, і захищеним від вітру. Для полегшення завдання використовуються триноги і новомодні сілумінові казани, хоча звичайна закопчена туристична каструля теж підійде. Багатий вибір компактних плит працюють на стиснутому газі, допоможе забезпечити гарячою їжею при відсутності достатньої кількості дров або в разі дощової погоди.Саме час розпаковувати пікнікові набори і розставляти різноманітні кемпінгові меблі. Незважаючи на всю свою приємність, відпочинок на природі справа вельми енерговитратна, тому краще подбати про встановлення табору в світлий час доби, ніж шукати потрібні предмети при світлі ліхтаря, борючись з втомою і голодом.

І як же буває приємно насолодившись рибалкою або, нагулявши вовчий апетит вилазкою з рюкзаком, повернутися в упорядкований табір, де вже чекає гаряча вечеря і відпочинок у потріскуючого багаття. Найчистіше повітря, заспокійлива пісня цикад, затишний спальник, чашка чаю з димком і гарантовано міцний сон. Що ще потрібно любителю природи щоб з посмішкою зустріти новий день, повний пригод?