Бренд STRIKE PRO (Страйк Про)


Всі товари
Strike Pro

Вудилища Strike Pro
Блешні Strike Pro
Воблери Strike Pro
Волосінь Strike Pro
Шнур Strike Pro
Флюорокарбон Strike Pro
Повідці Strike Pro
Гачки Strike Pro
Грузила Strike Pro
Бомбарди Strike Pro
Аксесуари Strike Pro
Атрактант Strike Pro
Одяг Strike Pro
Головні убори Strike Pro
Окуляри Strike Pro

 

STRIKE PRO (Страйк Про) – одна з провідних тайваньських компаній, що розробляє і виробляє рибальські снасті. У виробничій програмі бренду -   більше 100 моделей воблерів і попперів в широкій колірній гамі, спінінги, волосінь, шнури і багато іншого.

З'явившись в 1973 році, як розробник і експортер риболовецьких приманок, фірма STRIKE PRO всі ці роки постійно вдосконалювалася, приділяючи особливу увагу таким основоположним критеріям як – професіоналізм, творчість, відповідальність, щирість і, звичайно ж, пристрасть до риболовлі.

Починаючи з виробництва блешень для іменитих європейських і американських брендів, накопичуючи досвід, розвиваючись і відстежуючи світові рибальські тенденції, Страйк Про, вже до 2000 року змогла перейти до випуску продукції під власним ім'ям.

Основним видом діяльності STRIKE PRO є науково-дослідна робота і проектування будь-якого виду приманок.

«Увага до деталей, Правильний баланс і Необхідна якість. Приманка повинна правильно виглядати. Правильно працювати. Працювати, починаючи з упаковки» - философия компании, приведшая к стремительному успеху марки среди рыболовов.

Спінінги Страйк про – це надійні рибальські інструменти, відмінний приклад якості і гармонійного дизайну за розумною ціною. Високі характеристики вудилищ STRIKE PRO, вже оцінили тисячі рибалок, більш ніж в 50 країнах світу.