Ласкаво просимо в світ магазину «Рибацький Рай»!

 28 червня 2003 року в Одесі відкрився перший магазин "Рибацький Рай”.
 З самого початку свого існування і до сьогоднішнього дня - це кращий риболовно-туристичний магазин в Одесі. Неосяжний асортимент товару, від аматорських до професійних снастей і екіпіровки, зібраний під одним дахом на значній торговій площі більше 300 м².
 У магазині працюють завзяті рибалки, серед яких багаторазові призери і чемпіони обласних і всеукраїнських змагань. Вони грамотно допоможуть вам екіпіруватися до майбутньої риболовлі, походу чи сімейному відпочинку на природі, з радістю поділяться своїми знаннями та досвідом.

 17 лютого 2012 року рибалки всієї України отримали можливість здійснювати покупки в інтернет-магазині “Рибацький Рай”. Товари для риболовлі, кемпінгу і активного відпочинку на природі в повному обсязі представлені в інтернет-магазині. Менеджери - рибалки спортсмени - завжди допоможуть вам з вибором, в найкоротші терміни оброблять і відправлять замовлення.
 На сторінках сайту покупець може дізнатися всі подробиці про цікавлячий товар з опису, відеоролика, або має можливість поспілкуватися з менеджерами по телефону.

 20 лютого 2015 року в Києві відкрився новий “Рибацький Рай”.  Розташований за адресою Проспект Перемоги 20, площею понад 400 м².Незважаючи на те, що магазин новий, він уже завоював належну популярність серед жителів Києва. Широкий асортимент товарів, привабливі цінові пропозиції, кваліфікований персонал, все це і зручне розташування роблять його одним з найкращих рибальських магазинів Києва.

 Щоб переконатися, що магазини "Рибацький рай" дійсно заслуговують Вашої уваги ми підготували для Вас віртуальні тури по нашим магазинам.
Віртуальний тур "Рибацький рай" Одеса, Віртуальний тур "Рибацький рай" Київ.

 Окремо варто згадати той внесок, який “Рибацький Рай” вносив і продовжує вносити в розвиток риболовного спорту.

 Кубок магазина “Рибацький Рай” , що став вже щорічним, щоразу збирає велику кількість рибалок - як початківців, так і спортсменів. Формат передбачає роботу в команді досвідченого рибалки і початківця, що дозволяє останньому переймати досвід і навчатися всім тонкощам спінінга у найдосвідченіших рибалок-спортсменів.
 Кубок проводиться з метою популяризації риболовного спорту та є абсолютно безкоштовним.
Персонал магазину завжди радий відвідувачам,
будуть вони у вітрин магазину або на сторінках цього сайту.